Sesja zdjęciowa stodoły weselnej

drewniana stodoła

Zabieram Was w podróż do Szczerego Pola. 

Kompleks położony jest w Popowie w województwie łódzkim w pobliżu zbiornika Jeziorsko. Składa się z restauracji, pensjonatu, stodoły weselnej i oranżerii otoczonych terenami zielonymi, stawem i wieloma drzewami.

To miejsce, gdzie zatrzymuje się codzienność. Osobiście je uwielbiam. 

Jak sama nazwa wskazuje, cały obiekt znajduje się w szczerym polu. Daleko od innych zabudowań za to w pobliżu Zbiornika Jeziorsko. 

Gdy przytłoczy Was życie, to właśnie tam odnajdziecie spokój i harmonię. 

To miejsce fotografowałam kilka razy, w różnych okolicznościach przyrody. Za każdym razem starałam się oddać panujący tam nastrój.

Tym razem właścicielom zależało na pokazaniu obiektu w jesiennych barwach i uwiecznieniu słonecznych kadrów, na których widać piękno tej pory roku W Szczerym Polu. 

Potrzebowali tych zdjęć, do promocji obiektu na Instagramie i Facebooku oraz na swojej stronie internetowej. Fotografie były im też przydatne do reklamowania swojego pensjonatu i stodoły weselnej na spotkaniach branżowych.

Żółte i pomarańczowe liście na drzewach prezentowały się pięknie. Trawa była zielona, co potęgowało doznania kolorystyczne. Dekoracje jesienne, kwiaty i dynie dodawały zachwycającego klimatu całości. 

Spacerowałam po całym terenie około trzech godzin, rozkoszując się tym miejscem i jednocześnie łapiąc cudowne, oddające klimat kadry. 

Kilka ujęć i filmów uchwyciłam z lotu ptaka. Dzięki temu łatwo domyślić się skąd pochodzi nazwa tego miejsca. 

Jeszcze tego samego dnia stworzyłam filmik, zawierający ujęcia, które w międzyczasie robiłam telefonem. Możesz go znaleźć na moim Instagramie w Rolkach. 

Po tygodniu właściciele otrzymali ode mnie ponad 100 zdjęć, do tego kilka zdjęć z powietrza oraz film z drona.

Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić Was do oglądania jesieni w Szczerym Polu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *