Joanna Miller-Jarzyńska

O mnie

Z rynkiem nieruchomości związałam się ponad 10 lat temu. Współtworzyłam biuro pośrednictwa od podstaw, jednak od początku czułam, że to nie to. Szukając swojej drogi, ukończyłam studia z wyceny nieruchomości i zajmowałam się pośrednictwem, ale wciąż brakowało tej kropki nad i. 

Szybko okazało się, że była nią fotografia, z którą jestem związana, odkąd pamiętam. Na początku robiłam głównie zdjęcia krajobrazów i ludzi. Gdy zaczęłam inwestować w nieruchomości, a następnie remontować je i sprzedawać, zapisałam się na kurs home stagingu i fotografii wnętrz. Dzięki dobrym i niebanalnym fotografiom moje oferty cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i bardzo szybko się sprzedawały. Dziś wykorzystuję tę wiedzę w pracy z moimi klientami.

fotograf-wnetrz

Wiem, jak działa rynek nieruchomości w praktyce. Wiem też, jak ważna jest prezentacja wnętrz i ich zalet. Oczekiwania kupujących są coraz większe, więc oferta musi się wyróżniać na tle wielu innych i zachęcić klienta do zakupu. 

Dzięki indywidualnemu i kompleksowemu podejściu i śledzeniu wszystkich aktualnych trendów fotografii wnętrz pomogę Ci nie tylko w przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży, ale także w uzyskaniu za nią możliwie najlepszej ceny w krótkim czasie. 

Twoje ogłoszenie skutecznie przykuje uwagę odbiorcy dzięki połączeniu home stagingu, fotografii i ujęć z drona. 

Nie musisz obniżać ceny, by zyskać zainteresowanie i więcej odsłon. Wystarczy, że się ze mną skontaktujesz.